-18% -18% Krēmveida virsmu tīrīšanas līdzeklis Cif Ocean Wave 650ml Daudzpaka: 14 Pašreizējā cena: 2,95 € Sena cena: 3,59 € max) count = max; " aria-label="Daudzums"> Pievienot grozam Product offer details Parastā cena 3.59 € Tu ietaupi Cena par kilogramu 4,54 €/kg Svars 650 g Produkta apraksts Krēmveida virsmu tīrīšanas līdzeklis Cif Ocean Wave 650ml Saistītie Produkti Krūze Vērsis, 315ml 1,29 € Cimdi ar vaniļas aromātu Sensitive S, VILEDA 1,69 € 2,59 € -35% Aromātiskā svece Unwind, AIR WICK Aroma, 220 g 24,95 €/kg ieteicams līdz: 26.05.2025 Daudzpak. 4 5,49 € 9,99 € -45% Trifeļu/kūku formiņas, SMILE, 300 gab. 1,59 € 2,65 € -40%
Aromātiskā svece Unwind, AIR WICK Aroma, 220 g 24,95 €/kg ieteicams līdz: 26.05.2025 Daudzpak. 4 5,49 € 9,99 € -45%