-18% -18% Krēmveida virsmu tīrīšanas līdzeklis Cif Citrus Harmony 650ml Daudzpaka: 14 Pašreizējā cena: 2,95 € Sena cena: 3,59 € max) count = max; " aria-label="Daudzums"> Pievienot grozam Product offer details Parastā cena 3.59 € Tu ietaupi Cena par kilogramu 4,54 €/kg Svars 650 g Produkta apraksts Krēmveida virsmu tīrīšanas līdzeklis Cif Citrus Harmony 650ml Saistītie Produkti Cimdi ar vaniļas aromātu Sensitive S, VILEDA 1,69 € 2,59 € -35% Smile papīra krūzītes 240ml, beez, 10gab 0,99 € 1,45 € -32% Krūze Zivs, 315ml 1,29 € Aromātiskā svece Refresh, AIR WICK Aroma, 220 g 24,95 €/kg ieteicams līdz: 25.05.2025 Daudzpak. 4 5,49 € 9,99 € -45%
Aromātiskā svece Refresh, AIR WICK Aroma, 220 g 24,95 €/kg ieteicams līdz: 25.05.2025 Daudzpak. 4 5,49 € 9,99 € -45%