-39% + pant (0.10€) -39% Gāzēts zemu kaloriju bumbieru garšas dzēriens, BELIEF, 530ml Ieteicams līdz: 20.01.2026Lielapjoma iepakojums: 12 + pant (0.10€) Pašreizējā cena: 1,19 € Sena cena: 1,95 € max) count = max; " aria-label="Daudzums"> Pievienot grozam Product offer details Parastā cena 1.95 € Tu ietaupi Cena par kilogramu 2,25 €/kg Svars 530 g Produkta apraksts Gāzēts bumbieru garšas zema kaloriju dzēriens, BELIEF, 530ml. Augsts kofeīna saturs. Saistītie Produkti Gāzēts piparmētras garšas zemu kaloriju dzēriens, BELIEF, 530 ml 1,87 €/kg Ieteicams līdz: 21.01.2026Lielapjoma iepakojums: 12 + pant 0,99 € 1,95 € -49% Tēja ar ingvera un citronu garšu, LOYD, 50 g 39,80 €/kg ieteicams līdz: 30.11.2025 Iepakojums vairumā: 12 1,99 € 4,49 € -56% Vitamīnu dzēriens Enhance, VITAMIN WELL, 500 ml 1,98 €/kg Ieteicams līdz: 30.11.2025Lielapjoma iepakojums: 12 + pant 0,99 € 2,09 € -53% Atspirdzinošais dzēriens Coca-Cola, 330 ml 2,36 €/kg Ieteicams līdz: 25.08.2026Lielapjoma iepakojums: 24 + pant 0,78 € 1,29 € -40%
Gāzēts piparmētras garšas zemu kaloriju dzēriens, BELIEF, 530 ml 1,87 €/kg Ieteicams līdz: 21.01.2026Lielapjoma iepakojums: 12 + pant 0,99 € 1,95 € -49%
Tēja ar ingvera un citronu garšu, LOYD, 50 g 39,80 €/kg ieteicams līdz: 30.11.2025 Iepakojums vairumā: 12 1,99 € 4,49 € -56%
Vitamīnu dzēriens Enhance, VITAMIN WELL, 500 ml 1,98 €/kg Ieteicams līdz: 30.11.2025Lielapjoma iepakojums: 12 + pant 0,99 € 2,09 € -53%
Atspirdzinošais dzēriens Coca-Cola, 330 ml 2,36 €/kg Ieteicams līdz: 25.08.2026Lielapjoma iepakojums: 24 + pant 0,78 € 1,29 € -40%