-33% -33% Kommid LOLLIBONI Üllatuspakk 40g Parim enne: 20.03.2026Hulgipakend: 26 Current price: 1,99 € Old price: 2,99 € max) count = max; " aria-label="Quantity"> Add to basket Product offer details Tavahind 2.99 € Sina säästad Kilohind 49,75 €/kg Kaal 40 g Toote kirjeldus Kommid LOLLIBONI Üllatuspakk 40g Saistītie Produkti Küpsised Oreo Original 176g 11,31 €/kg Parim enne: 30.09.2026 1,99 € 2,85 € -30% Šokolaadisuflee ULKER O’lala Vaarikaga 70g 22,71 €/kg Parim enne: 28.06.2028Hulgipakend: 12 Parim enne: 28.06.2028 Hulgipakend: 12 1,59 € 2,79 € -43% Glükoositropsid Sana Melonimaitselised C-vitamiiniga 39 g 7,44 €/kg Parim enne: 21.02.2026 Hulgipakend: 162 0,29 € 0,78 € -63% Hapud Kommid Sweet’n Fun Busters Splash Apelsin/Maasikas, Sidrun/Cola 45g 22,00 €/kg Parim enne: 02.02.2028Hulgipakend: 16 0,99 € 1,86 € -47%
Šokolaadisuflee ULKER O’lala Vaarikaga 70g 22,71 €/kg Parim enne: 28.06.2028Hulgipakend: 12 Parim enne: 28.06.2028 Hulgipakend: 12 1,59 € 2,79 € -43%
Glükoositropsid Sana Melonimaitselised C-vitamiiniga 39 g 7,44 €/kg Parim enne: 21.02.2026 Hulgipakend: 162 0,29 € 0,78 € -63%
Hapud Kommid Sweet’n Fun Busters Splash Apelsin/Maasikas, Sidrun/Cola 45g 22,00 €/kg Parim enne: 02.02.2028Hulgipakend: 16 0,99 € 1,86 € -47%