-36% -36% Pulgakomm LOLLIBONI 30g Parim enne: 21.02.2026Hulgipakend: 180 Current price: 0,89 € Old price: 1,39 € max) count = max; " aria-label="Quantity"> Add to basket Product offer details Tavahind 1.39 € Sina säästad Kilohind 29,67 €/kg Kaal 30 g Toote kirjeldus Pulgakomm LOLLIBONI 30g Saistītie Produkti Glükoositropsid Sana Melonimaitselised C-vitamiiniga 39 g 7,44 €/kg Parim enne: 21.02.2026 Hulgipakend: 162 0,29 € 0,78 € -63% Dave & Jon’s maitsestatud datlid “Strawberry Milkshake” 125g 15,84 €/kg Parim enne: 18.03.2026Hulgipakend: 16 1,98 € 2,69 € -26% Mõngel vanillimaitselised maisikepikesed Balsnack 100g 8,90 €/kg Parim enne: 16.04.2026Hulgipakend: 20 0,89 € 1,41 € -37% Juustušokolaad, Nopri, 100 g 26,90 €/kg Parim enne: 06.05.2025 2,69 € 3,90 € -31%
Glükoositropsid Sana Melonimaitselised C-vitamiiniga 39 g 7,44 €/kg Parim enne: 21.02.2026 Hulgipakend: 162 0,29 € 0,78 € -63%
Dave & Jon’s maitsestatud datlid “Strawberry Milkshake” 125g 15,84 €/kg Parim enne: 18.03.2026Hulgipakend: 16 1,98 € 2,69 € -26%
Mõngel vanillimaitselised maisikepikesed Balsnack 100g 8,90 €/kg Parim enne: 16.04.2026Hulgipakend: 20 0,89 € 1,41 € -37%