-46% -46% WC-värskendaja Blue Aktiv , WC FRISCH, 50 g Hulgipakend: 10 Current price: 1,79 € Old price: 3,29 € max) count = max; " aria-label="Quantity"> Add to basket Product offer details Tavahind 3.29 € Sina säästad Kilohind 35,80 €/kg Kaal 50 g Toote kirjeldus WC-värskendaja mis muudab vee värvi siniseks. Ookeanilõhnaga WC Frisch 50g. Tootja: Henkel Saistītie Produkti Lõhnaküünal Unwind, AIR WICK Aroma, 220 g 24,95 €/kg Parim enne: 26.05.2025 Hulgipakend: 4 5,49 € 9,99 € -45% Kingaviks-läige Brown, 75 ml 3,87 €/kg 0,29 € 1,49 € -81% Vaibapuhastusvahend Regular, VANISH, 500 ml 4,98 €/kg Hulgipakend: 12 Parim enne: 30.06.2026 2,49 € 6,99 € -64% Munavärvid – 5 kiirvärvi Parim enne: 30.06.2025 Hulgipakend: 10 1,99 € 3,99 € -50%
Lõhnaküünal Unwind, AIR WICK Aroma, 220 g 24,95 €/kg Parim enne: 26.05.2025 Hulgipakend: 4 5,49 € 9,99 € -45%
Vaibapuhastusvahend Regular, VANISH, 500 ml 4,98 €/kg Hulgipakend: 12 Parim enne: 30.06.2026 2,49 € 6,99 € -64%