-48% -48% Kaeraküpsis Kirsiga 200g Parim enne: 13.02.2026Hulgipakend: 16 Current price: 0,99 € Old price: 1,89 € max) count = max; " aria-label="Quantity"> Add to basket Product offer details Tavahind 1.89 € Sina säästad Kilohind 4,95 €/kg Kaal 200 g Toote kirjeldus Kaeraküpsis Kirsiga 200g Saistītie Produkti Dave & Jon’s maitsestatud datlid “Sour Watermelon” 125g 15,84 €/kg Parim enne: 02.04.2026Hulgipakend: 16 1,98 € 2,69 € -26% Kalev Limoncello martsipanikommid 175g 11,71 €/kg Parim enne: 06.01.2026Hulgipakend: 21 2,05 € 4,45 € -54% Kalev Limoncello likööriga martsipanikommid 150g 17,27 €/kg Parim enne: 07.01.2026Hulgipakend: 16 2,59 € 4,49 € -42% Juustušokolaad, Nopri, 100 g 26,90 €/kg Parim enne: 06.05.2025 2,69 € 3,90 € -31%
Dave & Jon’s maitsestatud datlid “Sour Watermelon” 125g 15,84 €/kg Parim enne: 02.04.2026Hulgipakend: 16 1,98 € 2,69 € -26%
Kalev Limoncello martsipanikommid 175g 11,71 €/kg Parim enne: 06.01.2026Hulgipakend: 21 2,05 € 4,45 € -54%
Kalev Limoncello likööriga martsipanikommid 150g 17,27 €/kg Parim enne: 07.01.2026Hulgipakend: 16 2,59 € 4,49 € -42%