-50% -50% Pesugeel Ultra Stain Remover, ARIEL, 990ml 22pk Hulgipakend: 5 Current price: 6,89 € Old price: 13,89 € max) count = max; " aria-label="Quantity"> Add to basket Product offer details Tavahind 13.89 € Sina säästad Kilohind 6,96 €/kg Kaal 990 g Toote kirjeldus Pesugeel tugevate plekieemaldusomadustega.Eemaldab isegi vanad plekid külmas vees.Mõeldud 22 pesukorraks. Saistītie Produkti Lõhnaküünal Unwind, AIR WICK Aroma, 220 g 24,95 €/kg Parim enne: 26.05.2025 Hulgipakend: 4 5,49 € 9,99 € -45% Vahariie, SMILE, 3tk Hulgipakend: 12 1,99 € 3,79 € -47% Kruus Kaalud, 315ml 1,29 € Trühvli-/küpsetusvormid, SMILE, 300 tk 1,59 € 2,65 € -40%
Lõhnaküünal Unwind, AIR WICK Aroma, 220 g 24,95 €/kg Parim enne: 26.05.2025 Hulgipakend: 4 5,49 € 9,99 € -45%