-55% -55% Näkileivad Finn Crisp Seesamiseemnetega 250 g Parim enne: 05.02.2026Hulgipakend: 12 Current price: 0,99 € Old price: 2,20 € max) count = max; " aria-label="Quantity"> Add to basket Product offer details Tavahind 2.2 € Sina säästad Kilohind 3,96 €/kg Kaal 250 g Toote kirjeldus Koostisosad NISU jahu, täistera NISU jahu, SEESAMI seemned 5 %, suhkur, vesi, pärm, sool ja emulgaatorid (E471, E472e) Saistītie Produkti Küpsised Dipped Pretzels Cookies n Cream, HERSHEY’S, 120 g 29,08 €/kg Parim enne: 31.05.2025 Hulgipakend: 36 3,49 € 6,99 € -50% Nublu Hapukoore-sibulamaitselised kartulikrõpsud, 150 g 11,27 €/kg Parim enne: 11.10.2025 Hulgipakend: 24 1,69 € 2,90 € -42% LORENZ CRUNCHIPS WOW kartulikrõpsud jalapeno ja toorjuustuga 110g 12,64 €/kg Parim enne: 11.02.2026Hulgipakend: 10 1,39 € 2,49 € -44% Küpsised Reese`s Dipped Pretzels 120g 29,08 €/kg Parim enne: 31.05.2025 Hulgipakend: 12 3,49 € 5,99 € -42%
Küpsised Dipped Pretzels Cookies n Cream, HERSHEY’S, 120 g 29,08 €/kg Parim enne: 31.05.2025 Hulgipakend: 36 3,49 € 6,99 € -50%
Nublu Hapukoore-sibulamaitselised kartulikrõpsud, 150 g 11,27 €/kg Parim enne: 11.10.2025 Hulgipakend: 24 1,69 € 2,90 € -42%
LORENZ CRUNCHIPS WOW kartulikrõpsud jalapeno ja toorjuustuga 110g 12,64 €/kg Parim enne: 11.02.2026Hulgipakend: 10 1,39 € 2,49 € -44%
Küpsised Reese`s Dipped Pretzels 120g 29,08 €/kg Parim enne: 31.05.2025 Hulgipakend: 12 3,49 € 5,99 € -42%