-25% -25% Juustukaste Askania 200g Parim enne: 05.11.2025Hulgipakend: 8 Current price: 0,59 € Old price: 0,79 € max) count = max; " aria-label="Quantity"> Add to basket Product offer details Tavahind 0.79 € Sina säästad Kilohind 2,95 €/kg Kaal 200 g Toote kirjeldus Askania Juustukaste 200g Saistītie Produkti Guaqamole dipikaste, WANTED, 250 g 7,96 €/kg Parim enne: 30.04.2026Hulgipakend: 12 1,99 € 3,75 € -47% GAEA Ekstra Neitsioliiviõli autentne Kreeka 500ml 19,98 €/kg Parim enne: 30.03.2026Hulgipakend: 6 9,99 € 14,21 € -30% THAI CHOICE Sriracha tšillikaste 200ml 5,95 €/kg Parim enne: 06.03.2026Hulgipakend: 12 1,19 € 2,29 € -48% Salatikaste jogurtiga, DELIKATO, 500 ml 1,98 €/kg Parim enne: 07.01.2026 Hulgipakend: 12 0,99 € 1,99 € -50%
Guaqamole dipikaste, WANTED, 250 g 7,96 €/kg Parim enne: 30.04.2026Hulgipakend: 12 1,99 € 3,75 € -47%
GAEA Ekstra Neitsioliiviõli autentne Kreeka 500ml 19,98 €/kg Parim enne: 30.03.2026Hulgipakend: 6 9,99 € 14,21 € -30%
THAI CHOICE Sriracha tšillikaste 200ml 5,95 €/kg Parim enne: 06.03.2026Hulgipakend: 12 1,19 € 2,29 € -48%
Salatikaste jogurtiga, DELIKATO, 500 ml 1,98 €/kg Parim enne: 07.01.2026 Hulgipakend: 12 0,99 € 1,99 € -50%