-39% + pant (0.10€) -39% Gaseeritud pirnimaitseline madala kalorsusega jook, BELIEF, 530ml Parim enne: 20.01.2026Hulgipakend: 12 + pant (0.10€) Current price: 1,19 € Old price: 1,95 € max) count = max; " aria-label="Quantity"> Add to basket Product offer details Tavahind 1.95 € Sina säästad Kilohind 2,25 €/kg Kaal 530 g Toote kirjeldus Gaseeritud pirnimaitseline madala kalorsusega jook, BELIEF, 530ml. Kõrge kofeiinisisaldusega. Saistītie Produkti Mango-passioonvilja nektar, PÕLTSAMAA, 1 L 1,69 €/kg Parim enne: 03.02.2026Hulgipakend: 12 1,69 € 2,69 € -37% GREPPO mahlajook GUAJAAVI 0,32L 3,59 €/kg Parim enne: 06.02.2027Hulgipakend: 24 + pant 1,15 € 1,55 € -26% Tee ingveri ja sidruni maitseline, LOYD, 50 g 39,80 €/kg Parim enne: 30.11.2025 Hulgipakend: 12 1,99 € 4,49 € -56% Energiajook NOCCO Mango BCAA 330ml 9,06 €/kg Parim enne: 28.07.2026Hulgipakend: 24 + pant 2,99 €
Mango-passioonvilja nektar, PÕLTSAMAA, 1 L 1,69 €/kg Parim enne: 03.02.2026Hulgipakend: 12 1,69 € 2,69 € -37%
GREPPO mahlajook GUAJAAVI 0,32L 3,59 €/kg Parim enne: 06.02.2027Hulgipakend: 24 + pant 1,15 € 1,55 € -26%
Tee ingveri ja sidruni maitseline, LOYD, 50 g 39,80 €/kg Parim enne: 30.11.2025 Hulgipakend: 12 1,99 € 4,49 € -56%