-21% -21% Koopiapaber A4 Xerox Performer 80g, valge, 500 lehte pakis Hulgipakend: 5 Current price: 4,99 € Old price: 6,29 € max) count = max; " aria-label="Quantity"> Lisa korvi Product offer details Tavahind 6.29 € Sina säästad Kilohind 2,00 €/kg Kaal 2.5 kg Toote kirjeldus Koopiapaber A4 Xerox Performer 80g, valge, 500 lehte pakis Seotud tooted Kruus Sõnn, 315ml 1,29 € Kruus Kalad, 315ml 1,29 € Lõhnaküünal Refresh, AIR WICK Aroma, 220 g 24,95 €/kg Parim enne: 25.05.2025 Hulgipakend: 4 5,49 € 9,99 € -45% Prügikott 150L, 750×1150, 10tk/rull, McLean HD Hulgipakend: 20 1,49 € 2,40 € -38%
Lõhnaküünal Refresh, AIR WICK Aroma, 220 g 24,95 €/kg Parim enne: 25.05.2025 Hulgipakend: 4 5,49 € 9,99 € -45%