-33% -33% Kommid LOLLIBONI Üllatuspakk 40g Parim enne: 20.03.2026Hulgipakend: 26 Current price: 1,99 € Old price: 2,99 € max) count = max; " aria-label="Quantity"> Lisa korvi Product offer details Tavahind 2.99 € Sina säästad Kilohind 49,75 €/kg Kaal 40 g Toote kirjeldus Kommid LOLLIBONI Üllatuspakk 40g Seotud tooted Tume Šokolaad BRUNBERG Laktoosi-ja Gluteenivaba 60% kakaod 50g 29,80 €/kg Parim enne: 01.10.2025Hulgipakend: 15 1,49 € 2,69 € -45% Juustušokolaad, Nopri, 100 g 26,90 €/kg Parim enne: 06.05.2025 2,69 € 3,90 € -31% Kihisev Kommipuru Sweet’n Fun Sponge Bob Popping Candy Pulgakommiga 10g 59,00 €/kg Parim enne: 03.01.2028Hulgipakend: 36 0,59 € 1,10 € -46% Valge šokolaad, MILKA, 80 g 12,38 €/kg Parim enne: 09.12.2025 Hulgipakend: 24 0,99 € 1,99 € -50%
Tume Šokolaad BRUNBERG Laktoosi-ja Gluteenivaba 60% kakaod 50g 29,80 €/kg Parim enne: 01.10.2025Hulgipakend: 15 1,49 € 2,69 € -45%
Kihisev Kommipuru Sweet’n Fun Sponge Bob Popping Candy Pulgakommiga 10g 59,00 €/kg Parim enne: 03.01.2028Hulgipakend: 36 0,59 € 1,10 € -46%