-48% -48% Kaeraküpsis Kirsiga 200g Parim enne: 13.02.2026Hulgipakend: 16 Current price: 0,99 € Old price: 1,89 € max) count = max; " aria-label="Quantity"> Lisa korvi Product offer details Tavahind 1.89 € Sina säästad Kilohind 4,95 €/kg Kaal 200 g Toote kirjeldus Kaeraküpsis Kirsiga 200g Seotud tooted Puuviljasnäkk Nordthy – Viigimarja 100g 8,50 €/kg Parim enne: 27.08.2027Hulgipakend: 36 0,85 € 2,49 € -66% Šokolaadisuflee ULKER O’lala Vaarikaga 70g 22,71 €/kg Parim enne: 28.06.2028Hulgipakend: 12 Parim enne: 28.06.2028 Hulgipakend: 12 1,59 € 2,79 € -43% Tume Šokolaad BRUNBERG Laktoosi-ja Gluteenivaba 60% kakaod 50g 29,80 €/kg Parim enne: 01.10.2025Hulgipakend: 15 1,49 € 2,69 € -45% Kalev Limoncello likööriga martsipanikommid 150g 17,27 €/kg Parim enne: 07.01.2026Hulgipakend: 16 2,59 € 4,49 € -42%
Puuviljasnäkk Nordthy – Viigimarja 100g 8,50 €/kg Parim enne: 27.08.2027Hulgipakend: 36 0,85 € 2,49 € -66%
Šokolaadisuflee ULKER O’lala Vaarikaga 70g 22,71 €/kg Parim enne: 28.06.2028Hulgipakend: 12 Parim enne: 28.06.2028 Hulgipakend: 12 1,59 € 2,79 € -43%
Tume Šokolaad BRUNBERG Laktoosi-ja Gluteenivaba 60% kakaod 50g 29,80 €/kg Parim enne: 01.10.2025Hulgipakend: 15 1,49 € 2,69 € -45%
Kalev Limoncello likööriga martsipanikommid 150g 17,27 €/kg Parim enne: 07.01.2026Hulgipakend: 16 2,59 € 4,49 € -42%