-55% -55% Näkileivad Finn Crisp Seesamiseemnetega 250 g Parim enne: 05.02.2026Hulgipakend: 12 Current price: 0,99 € Old price: 2,20 € max) count = max; " aria-label="Quantity"> Lisa korvi Product offer details Tavahind 2.2 € Sina säästad Kilohind 3,96 €/kg Kaal 250 g Toote kirjeldus Koostisosad NISU jahu, täistera NISU jahu, SEESAMI seemned 5 %, suhkur, vesi, pärm, sool ja emulgaatorid (E471, E472e) Seotud tooted Krõbedad Pizzetta krõpsud “Marinara” 70g 22,71 €/kg Parim enne: 15.01.2026 Hulgipakend: 12 1,59 € 2,19 € -27% Nublu Habanero Tšilli maitselised kartulikrõpsud, 150 g 11,00 €/kg Parim enne: 11.10.2025 Hulgipakend: 24 1,65 € 2,90 € -43% Riisivahvlid jogurtiga, KUPIEC, 60g 29,83 €/kg Parim enne: 30.04.2026Hulgipakend: 24 1,79 € 2,43 € -26% Kartulikrõpsud paprikamaitselised Oven Chips, ESTRELLA, 125 g 10,32 €/kg Hulgipakend: 10 Parim enne: 20.10.2025 1,29 € 2,99 € -57%
Krõbedad Pizzetta krõpsud “Marinara” 70g 22,71 €/kg Parim enne: 15.01.2026 Hulgipakend: 12 1,59 € 2,19 € -27%
Nublu Habanero Tšilli maitselised kartulikrõpsud, 150 g 11,00 €/kg Parim enne: 11.10.2025 Hulgipakend: 24 1,65 € 2,90 € -43%
Riisivahvlid jogurtiga, KUPIEC, 60g 29,83 €/kg Parim enne: 30.04.2026Hulgipakend: 24 1,79 € 2,43 € -26%
Kartulikrõpsud paprikamaitselised Oven Chips, ESTRELLA, 125 g 10,32 €/kg Hulgipakend: 10 Parim enne: 20.10.2025 1,29 € 2,99 € -57%