-16% -16% Sinep GOURMANTE tsilliga, 160g Parim enne: 07.01.2026Hulgipakend: 6 Current price: 3,19 € Old price: 3,79 € max) count = max; " aria-label="Quantity"> Lisa korvi Product offer details Tavahind 3.79 € Sina säästad Kilohind 19,94 €/kg Kaal 160 g Toote kirjeldus Sinep GOURMANTE tsilliga, 160g Seotud tooted DANSOY Sojakaste 0,5L 3,98 €/kg Parim enne: 01.08.2027 Hulgipakend: 8 1,99 € 3,29 € -40% Wasabi pasta, JAPANESE CHOICE, 43g 36,98 €/kg Parim enne: 19.03.2026Hulgipakend: 12 1,59 € 4,97 € -68% Suitsune tšillikaste, FELIX, 270 g 4,63 €/kg Parim enne: 16.03.2026Hulgipakend: 8 1,25 € 3,19 € -61% Satay kaste 200g 10,95 €/kg Parim enne: 14.11.2025Hulgipakend: 8 2,19 € 4,50 € -51%
Wasabi pasta, JAPANESE CHOICE, 43g 36,98 €/kg Parim enne: 19.03.2026Hulgipakend: 12 1,59 € 4,97 € -68%