-25% -25% Juustukaste Askania 200g Parim enne: 05.11.2025Hulgipakend: 8 Current price: 0,59 € Old price: 0,79 € max) count = max; " aria-label="Quantity"> Lisa korvi Product offer details Tavahind 0.79 € Sina säästad Kilohind 2,95 €/kg Kaal 200 g Toote kirjeldus Askania Juustukaste 200g Seotud tooted Salatikaste jogurtiga, DELIKATO, 500 ml 1,98 €/kg Parim enne: 07.01.2026 Hulgipakend: 12 0,99 € 1,99 € -50% Suitsune tšillikaste, FELIX, 270 g 4,63 €/kg Parim enne: 16.03.2026Hulgipakend: 8 1,25 € 3,19 € -61% Pulgakomm LOLLIBONI HAPPY FACES 30 G 33,00 €/kg Parim enne: 07.05.2026Hulgipakend: 60 0,99 € 1,49 € -34% SEASIR Premium sojakaste 152ml 9,14 €/kg Parim enne: 08.11.2025 Hulgipakend: 12 1,39 € 2,29 € -39%
Salatikaste jogurtiga, DELIKATO, 500 ml 1,98 €/kg Parim enne: 07.01.2026 Hulgipakend: 12 0,99 € 1,99 € -50%
Pulgakomm LOLLIBONI HAPPY FACES 30 G 33,00 €/kg Parim enne: 07.05.2026Hulgipakend: 60 0,99 € 1,49 € -34%